Strona główna >> Linki

Partnerzy i Linki

 

Język Hiszpański Online - nauka hiszpańskiego online, gramatyka hiszpańska, nauka słówek hiszpańskich, recenzje programów i książek do nauki hiszpańskiego.


 

Slowka.pl

 

Bezpłatna nauka ponad 20 języków obcych

 

Serwis językowy, istniejący od 2005 roku, to nowoczesna pomoc w nauce ponad 20 języków obcych – zarówno tych najpopularniejszych jak angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, włoski, jak i egzotycznych, (m.in. arabski, chiński, japoński, turecki).

 

Portal Slowka.pl pomaga w nauce języków za pomocą nowoczesnych i atrakcyjnych metod, między innymi poprzez gry językowe ćwiczące umiejętność rozumienia ze słuchu, rozwijające zasób słownictwa; filmy edukacyjne dotyczące słownictwa i gramatyki na poziomie podstawowym i zaawansowanym; nagrania zamieszczone w serwisie. W portalu znajdują się również różnorodne testy i ćwiczenia językowe, baza opracowań i tekstów do matury i innych istotnych egzaminów z języków obcych.


Ostatnio portal jest intensywnie rozbudowywany: poszerzana jest baza multimediów (m.in. o kurs języka niderlandzkiego od podstaw z plikami audio), pojawiają się nowe gry z rankingiem, nowe filmy i nagrania. Dodawane są też nowe języki i nowe działy.

 

Najnowszym działem są rozmówki językowe. Obecnie dostępne są w ponad 20 językach (m.in. angielski, francuski, chorwacki, grecki, chiński), w planach jest jednak rozbudowa tego działu – przed wakacjami liczba języków ma sięgnąć 30.
 

 

Więcej: http://www.slowka.pl/


Blog Język Francuski Online - blog o nauce języka francuskiego, recenzje książek, kursów online, porady dotyczące gramatyki języka francuskiego


Francuski Blog - blog poświęcony nauce francuskiego, wszystko co chcesz wiedzieć o języku francuskim.

 

Blog Język Hiszpański Online - informacje o Hiszpanii. Recenzje podręczników i multimedialnych samouczków do nauki języka hiszpańskiego. Porady o gramatyce hiszpańskiej. Wszystko co chcesz więdzieć o naucę języka hiszpańskiego.

Strona o Francji - inforamcje o Francji, język francuski, szkolnictwo, historia, zabytki, kultura, sztuka francji